O nas

Piękno jest w każdym z nas. Aby je wydobyć, należy je odkryć i odpowiednio wyeksponować. Dlatego zapraszamy Państwa do GARDENS spa. Profesjonalny zespół zadba o zaspokojenie Państwa potrzeb we wspaniałej, relaksującej atmosferze.

Justyna
kosmetolog, podolog, manager
Specjalista w dziedzinie podologii. Wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach praktykuje i stale rozszerza. Na co dzień wrażliwa, miła i uśmiechnięta. W pracy ceni sobie spokój i higienę stanowiska pracy. Najważniejszy dla niej jest uśmiech i dobro klienta, dlatego też świadczone usługi wykonuje z najwyższą starannością. Wszelkie czynności pielęgnacyjne realizuje z pasją, ponieważ wie, że nie tylko wpływają one na urodę, ale przede wszystkim poprawiają samopoczucie i komfort życia.
Asia
kosmetolog, podolog, fizjoterapeutka
W pracy najważniejszy jest dla niej Klient – zarówno jego zadowolenie z wykonanego zabiegu, jak i samopoczucie. Uważa, że holistyczne podejście do potrzeb Klientów warunkuje skuteczność zabiegów. Największym wyzwaniem dla Asi są problemy Klientów związane z niedoskonałościami cery oraz pierwszymi oznakami starzenia. Miłośniczka fitnessu, zwierząt oraz dobrej kawy :)
Wiola
fizjoterapeutka
Umiejętnie łączy ze sobą różne gatunki masażu, dzięki czemu stworzyła swój własny niepowtarzalny styl. W trakcie zabiegu wykorzystuje także techniki fizjoterapeutyczne w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Oddając się w jej dłonie możecie być pewni, że odpłyniecie w stan błogości bo RELAKS to jej drugie imię ;) W wolnych chwilach pogłębia wiedzę z zakresu psychologii oraz medycyny dalekiego wschodu.